wait please
شکیبا باشید
کافی کافه
كافی‌كافه؛ جشنواره هيجان انگيز برای قهوه‌بازها!
66061731-2
خانه map گالری تصاویر map قهوه فوری ایلی مقدار 40 گرم
گالری تصاویر

قهوه فوری از اسمش پیداست که بیشتر از چند ثانیه وقت شما را برای آماده شدن نمی‌گیرد. کافی است محتویات آن را در آب چوش بریزید و هم بزنید. برند‌های مشهور قهوه مدت‌هاست دست به تولید قهوه‌های فوری زده‌اند تا بازار را بهتر در دست بگیرند. خیلی‌ها فرصت آسیاب کردن قهوه یا دم کردن آن را ندارند اما همچنان انتخاب اولشان در نوشیدنی قهوه است. «ایلی» هم از جمله شرکت‌هایی است که از قافله عقب نمانده و در بسته‌بندی مقوایی 20 عدد ساشه قهوه فوری قرار داده است. این قهوه‌ها همه از نوع عربیکا هستند. در قهوه عربیکا عطر قهوه غالب است. با قهوه آماده ایلی خستگی کار زیاد را از خود دور کنید و لحظاتی خوش با یک فنجان قهوه داشته باشید. اگر می‌خواهید میهمانانتان را با قهوه هم پذیرایی کنید، در کنار تی بگ‌ها و دمنوش‌ها ساشه‌های قهوه ایلی را هم قرار دهید تا قهوه‌دوست‌ها خوشحال شوند. 

درباره فروشگاه کافی کافه

تجارت قهوه دومین تجارت بزرگ دنیاست و این نوشیدنی اعجاب انگیز، نوشیدنی اصلی بخش بزرگی از جمعیت دنیاست. ما در کافی کافه بر آنیم تا ضمن اطلاع رسانی و ارائه مطالب آموزشی در مورد قهوه و دستگاههای مرتبط با آماده سازی آن، نسبت به فروش مستقیم انواع قهوه، دمنوش، چای و تجهیزات مرتبط اقدام نمائیم.

در کافی کافه تمرکز بر ارائه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب است و تلاش داریم تا آخرین تحولات و محصولات مرتبط با قهوه و تجهیزات را به مخاطبان گرامی ارائه نمائیم.

نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی کافی کافه
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی کافی کافه
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی کافی کافه
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به کافی کافه می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...