wait please
شکیبا باشید
کافی کافه
كافی‌كافه؛ جشنواره هيجان انگيز برای قهوه‌بازها!
66061731-2
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerبرترین کافی شاپ های دنیا
برترین کافی شاپ های دنیا
برترین کافی شاپ های دنیا

اولین کافی شاپ فاضل بی در سال ۱۹۲۳ در استانبول افتتاح شد. در طول دوره فعالیت فاضل بی کافی شاپ های متعددی در نقاط مختلف استانبول داشته است که در حال حاضر تنها یکی از آنها به فعالیت ادامه می دهد که در منطقه پر جنب و جوش کادیکوی این شهر و در راسته ای از رستوران ها و کافه ها واقع شده است. ساختمانی قدیمی و دوطبقه با یک پلکان کوچک قدیمی و مبلمانی روستایی. فضایی که می خواهد فلسفه این کافه را به رخ شما بکشد: آماده سازی یک قهوه ترک خوب نیاز به روش های تولید مدرن و فرآیندهای صنعتی ندارد بلکه تنها به دقت، اشتیاق و عشق نیاز دارد.
یک آسیاب قدیمی قرمز رنگ که سالها مورد استفاده قرار گرفته است در مرکز محوطه سرو قهوه خودنمایی می کند. انتخاب قهوه با دقت فراوان صورت میگیرد. اینجا از دانه های قهوه برزیلی استفاده می شود و عملیات بو دادن و آسیاب کردن آن در داخل کافی شاپ صورت می پذیرد. این فرآیند دقیق و سنتی از موسس کافی شاپ به نوادگان او که در حال حاضر مدیریت را بر عهده دارند به ارث رسیده است. پس از آسیاب شدن فرآیند دم کردن قهوه با دقت و وسواس در یک ظرف مسی که سزوه نامیده می شود صورت می پذیرد و سپس با بک استکان آب و یک شیرینی کوچک ترکی به میز مشتری راه میابد.
نوشیدنی های خاص ترکی از جمله لیموناد نعنایی دست ساز در تابستان و چای ترکی به همراه قهوه ترک طعم دار شده با کندر از جمله محصولات قابل ارائه این کافی شاپ به مشتریان است که تجربه و خاطره خوشی از سفر به استانبول را برای توریست ها به ارمغان می آورد.
فاضل بی از سوی روزنامه تلگراف به عنوان یکی از بهترین کافی شاپ های دنیا معرفی شده است.

دپارتمان کافئین
دپارتمان کافئین نام کافی شاپی است در سنگاپور. در این کافه چای و قهوه کاملا جدی گرفته می شوند، با منویی کامل و وسوسه انگیز از نوشیدنی ها و رنج کاملی از خوراکی ها.
در این کافی شاپ تعصب خاصی در مورد قهوه و چای وجود دارد. قهوه های اسپشیالتی به همراه تعداد زیادی از انواع چای سفارشی حد کمال نوشیدنی های کافئین دار را به رخ می کشد.
غذاهای سرو شده در این کافه نمایشی و پر زرق و برق نیستند بلکه راحت، روراست، خوشمزه و رضایت بخش هستند. 
این کافی شاپ یکی از شلوغ ترین ها در سنگاپور است به خصوص در روزهای آخر هفته که منوی ویژه ای از برانچ وجود دارد. 
این کافی شاپ توسط تلگراف به عنوان یکی از ده کافی شاپ برتر دنیا معرفی شده است.

درباره فروشگاه کافی کافه

تجارت قهوه دومین تجارت بزرگ دنیاست و این نوشیدنی اعجاب انگیز، نوشیدنی اصلی بخش بزرگی از جمعیت دنیاست. ما در کافی کافه بر آنیم تا ضمن اطلاع رسانی و ارائه مطالب آموزشی در مورد قهوه و دستگاههای مرتبط با آماده سازی آن، نسبت به فروش مستقیم انواع قهوه، دمنوش، چای و تجهیزات مرتبط اقدام نمائیم.

در کافی کافه تمرکز بر ارائه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب است و تلاش داریم تا آخرین تحولات و محصولات مرتبط با قهوه و تجهیزات را به مخاطبان گرامی ارائه نمائیم.

نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی کافی کافه
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی کافی کافه
logo-samandehi
Bank Saman
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به کافی کافه می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...